У Сумській ДФС відбуваються обшуки…

Сьогодні, 28 травня 2019 року, в приміщенні Сумської ДФС та вдома у деяких співробітників проходять обшуки. Їх проводить Державне бюро розслідувань та Управління захисту економіки.

Процесуальне керівництво у справі здійснює Генеральна прокуратура, повідомила прес-секретар прокурора Сумщини Наталя Науменко.

Причина обшуків – підозра у сприянні конвертації грошей співробітниками ДФС (стаття 364 ч. 2 КК України “Зловживання владою або службовим становищем”).

В ухвалі суду на обшук фігурують наступні прізвища із керівного складу органу: Юрій Мельник, Олексій Полив’яний, Олександр Гомон, Юрій Больбіт.

Також правоохоронців зацікавила аналітична діяльність одного з начальників управлінь – Романа Рудня, повідомляє сайт sts.sumy.ua

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.