Чоловік побіг збирати гроші на дорозі, і втрапив під колеса автомобіля…

Патрульні отримали повідомлення про ДТП на проспекті Курському, що в місті Суми…

Охоронці порядку огородили місце події та попередньо встановили, що у 54-річного пішохода, котрий стояв на зупинці громадського транспорту випали на проїжджу частину гроші.

Чоловік вибіг на дорогу, аби забрати їх та, як наслідок, потрапив під колеса автомобіля Богдан-211040, який рухався на дозволений сигнал світлофора.

Унаслідок ДТП чоловік отримав тілесні ушкодження у вигляді забійної рани лівої тім’яної ділянки.

Для оформлення необхідних матеріалів поліцейські викликали на місце пригоди слідчо-оперативну групу Сумського відділку поліції.

Наразі триває перевірка, повідомляє Патрульна поліція Сумської області

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.