Чоловік прагнув позбутися, ймовірно, особливо небезпечного наркотика...

Патрулюючи дворову територію на вулиці Металургів,що в Сумах, інспектори помітили чоловіка, який знервовано копирсався в клумбі.

Підійшовши ближче, чоловік щось миттєво викинув на землю. У місці, де порпався 34-річний мешканець Сумського району, патрульні виявили прозорий поліетиленовий пакетик із марками, зовні схожими на особливо небезпечний наркотик – диетиламід лізергінової кислоти (ЛСД).

Перевіривши самого ж чоловіка за наявними базами, охоронці порядку встановили, що чоловік неодноразово мав проблеми з законом у сфері обігу наркотиків.

На місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу Сумського відділу поліції, повідомила Патрульна поліція Сумської області.

Слідчими наразі відкрито кримінальне провадження за ст. 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) ККУ.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.