Чоловік до смерті забив дружину…

За клопотанням Глухівського відділу Шосткинської місцевої прокуратури рішенням Глухівського міськрайонного суду від 23 травня 2019 року 40-річному чоловікові, який позбавив життя свою співмешканку, обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права на заставу, повідомляє прес-служба прокуратури області.

У ході слідства встановлено, що цивільне подружжя проживало в селі Некрасове Глухівського району, де й сталась трагедія.

Зі слів односельців, чоловік був агресивним і часто бив свою дружину.

Після чергової сварки 5 травня 2019 року, підозрюваний наніс своїй дружині кулаком в обличчя близько 6 ударів.

Потерпіла про вказаний факт нікому не повідомила, і вже через два дні чоловік знову накинувся на неї з кулаками.

Жінка впала на диван і задньою нижньою частиною голови вдарилась об дерев’яне бильце.

До медиків вона звернулась на третій день після такого побиття.

Лікарі зафіксували в 49-річної пацієнтки тяжкі тілесні ушкодження, від яких вона 12 травня 2019 року померла.

«Дії чоловіка кваліфіковано за ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) КК України. За скоєне йому загрожує до 10 років позбавлення волі», – повідомила прокурор Глухівського відділу Шосткинської місцевої прокуратури Марія Федоткіна.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.