Горіла іномарка…

До Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння легкового автомобіля Opel «Astra» на вулиці Київо-Московська, що в місті Глухів.

Телефонував власник автомобіля, який дізнався від знайомого, що з-під капоту його легковика йде дим.

На гасіння направили черговий караул 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини.

Через 6 хвилин на місце виклику прибули вогнеборці. В цей момент горів моторний відсік, існувала загроза поширення полум’я на весь автомобіль.

Пожежа була локалізувана, а потім і ліквідована...

Пожежою пошкоджено моторний відсік, капот, праве переднє крило, праве переднє колесо, лобове скло.

Усього на гасіння було залучено від Державної служби України з надзвичайних ситуацій 8 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки.

Припустима причина пожежі – коротке замикання електромережі...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.