Жахіття: молодий чоловік загинув, шукаючи металобрухт у підвалі…

З компетентного джерела стало відомо, що вчора, 20 травня 2019 року, на Глухівщині загинув молодий чоловік 1990 року народження, житель села Бачівськ, повідомив сайт hlukhiv.info

У пошуках металобрухту він зранку поїхав до іншого села, попередивши про це матір, проте так додому і не повернувся.

Увечері мати обдзвонила друзів, чи не бачив хто сина.

Друзі та знайомі вже по ночі відправились на пошуки зниклого чоловіка.

Знайшли його мертвим.

У сусідньому селі, де майже не залишилось хат, покійний знайшов підвал, куди поліз в надії знайти метал, але його привалило важкою бетонною плитою.

Друзі помітили ноги, які виднілись з-під плити.

Довелось викликати поліцію і рятувальників, аби витягти тіло...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.