Помер хлопчик, який потрапив у жахливу ДТП…

Як розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУСПІЛЬСТВО, 21 квітня 2019 року у селі Шаповалівка, що неподалік міста Конотоп, сталася жахлива дорожньо-транспортна пригода.

У ній загинуло 4 людини, одного з пасажирів – неповнолітнього хлопчика в тяжкому стані забрали до лікарні.

Як інформував відділ культури і туризму Конотопської міської ради, травмований хлопець є вихованцем Конотопського спортивно-танцювального клубу «Еліт-Данс» Богдан Горлач.

Конотопський спортивно-танцювальному клубі «Еліт-Данс». повідомив, що14-річний Богдан Горлач, на превеликий жаль, помер в лікарні.

Зауважимо, що його батьки загинули у тій жахливій ДТП...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.