Роменчанці Валентині Єфремовій присвоєно звання «Жінка року»

У Київському університеті імені Бориса Грінченка за ініціативи Громадської організації«Федерація жінок за мир у всьому світі» та Глобальної мережі жінок за мир відбулася міжнародна конференція, під час якої відбулася церемонія нагородження «Жінка року».

У ній взяли участь представники громадських організацій, державних установ, видатні митці, освітяни, науковці та гості з Європи, Японії, Південної Кореї.

На конференції роменчанці Валентині Єфремовій присвоїли звання «Жінка року» та вручили відзнаку «За розвиток мистецтва України», повідомляє Роменська міська рада.

Зауважимо, що Валентина Єфремова присвятила свою діяльність культурно-мистецькій ниві України. В рамках проекту «Повернення» створені художня галерея Миколи Нечвоглода у Великій Писарівці; відкрито художню галерею ім.Івана Кавалерідзе в Ромнах, для якої подаровала картини, документи, книги з власного зібрання. Подарувала понад 50 творів та книг по мистецтву для оздоблення кабінету естетики ЗОШ ім.А.Йоффе у Ромнах. Куратор скайп-мостів з Ромни-Нью-Йорк, США, Конотоп-Нью-Йорк.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.