Із палаючої багатоповерхівки рятувальники спасли 11 людей…

До Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в п’ятиповерховому житловому будинку на вулиці Першотравневій, шо в Сумах.

На гасіння було направлено черговий караул 1-ї державної пожежно-рятувальної частини.

Уже за 5 хвилин вогнеборці прибули на місце виклику і встановили, що загоряння сталося у підвальному приміщенні та сильне задимлення поширилось на під’їзд.

Люди з нижніх поверхів встигли вчасно самостійно евакуюватися, а для жителів верхніх поверхів шлях для порятунку перекрив густий дим.

Вогнеборці працювали у апаратах для захисту органів дихання.

Із 3,4 та 5 поверхів вони вивели 9 дорослих людей, серед яких було 3 літніх жителів та вагітна жінка.

Ще двох дівчаток 2015 року народження із небезпечної зони рятувальники винесли на руках на вулицю. Медична допомога людям не знадобилася.

Пожежу було ліквідовано...

Всього на гасіння було залучено 9 чоловік особового складу та 3 одиниці техніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

За попередніми висновками фахівців, припустима причина загоряння — коротке замикання електромережі, повідомило Управління ДСНС України у Сумській області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.