Молоду жінку сильно травмував трактор із сівалкою…

Молода жителька Буринського району була доставлена бригадою швидкої медичної допомоги до Буринської центральної районної лікарні з травмою голови та забоями.

Як з’ясувалося, тілесні ушкодження жінка отримала під час дорожньо-транспортної пригоди. Її зачепила сівалка, яку тягнув трактор.

Після отримання повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, на місце події прибула слідчо–оперативна група поліції.

Як з’ясували поліцейські, 20-річна потерпіла йшла по узбіччю дороги. Почувши, що позаду їде трактор, дівчина відступила ще на метр на узбіччя і продовжила рух далі, та раптом відчула сильний удар ззаду і впала на землю.

Жінку на узбіччі дороги побачили перехожі, вони й викликали «швидку».

Вже через деякий час поліцейські наздогнали водія, який не зупинившись, поїхав далі.

Ним виявився 23-річний житель Недригайлівського району, що керував трактором МТЗ 1221.2, до якого була причеплена зернова сівалка.

Саме нею тракторист, ймовірно, і зачепив дівчину.

Надавати свідчення поліцейським водій відмовився.

Транспортний засіб вилучено та доставлено на штрафний майданчик Буринського відділення поліції.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч.1 ст.286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження). Долю водія в подальшому вирішить суд, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Світлина Юрія Середи.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.