У пожежі згоріли мати й син…

Трагедія трапилась в селі Комарівка Глухівського району. Повідомлення про пожежу в ДРПЧ-19 надійшло від сусідів о 2 годині ночі сьогодні, 8 травня 2019 року.

Люди побачили вогонь і викликали рятувальників.

На ліквідацію пожежі були задіяні три машини: з Глухова, Есмані та Уланового.

Під час приборкання вогню в будинку були знайдені обгорілі тіла двох людей: 80-річної жінки та її 55-річного сина.

За словами пожежників, ймовірною причиною загоряння стало куріння чоловіка в ліжку. Як розповіли сусіди, він ніде не працював, зловживав спиртним.

До речі, два роки назад він також палив у ліжку і спровокував пожежу. Тоді загорівся диван, який вдалось одразу загасити, повідомив https://nedelya.info/

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.