Жахіття: убито брата і сестру...

Тіла 64-річного жителя села Андріяшівка та його 69-річної сестри зі слідами насильницької смерті були знайдені на городі їх садиби. В поліції відкрили кримінальне провадження і наразі вживаються заходи, спрямовані на розшук осіб, які скоїли цей злочин.

06 травня 2019 року о 07 годині 20 хвилин до чергової частини Роменського відділу поліції зателефонував житель села Андріяшівка, і повідомив, що на городі, який межує з його господарством, він виявив свого сусіда та його сестру без будь-яких ознак життя.

На місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група та керівний склад Роменського відділу поліції. Вони встановили, що загиблий проживав разом зі своєю 91-річною матір’ю, а сестра приїхала до них на великодні свята.

Під час огляду поліцейські виявили на тілах обох померлих множинні тілесні ушкодження.

За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за п. 1 ч.2 ст. 115 (умисне вбивство двох осіб) КК України.

Правоохоронці проводять усі необхідні оперативно-розшукові заходи та слідчі дії, спрямовані на встановлення та затримання осіб, причетних до скоєння подвійного убивства.

У зв‘язку з чим звертаються до всіх громадян, які володіють інформацією, що може допомогти слідству, повідомити до Роменського відділу поліції за телефонами: 102 та 098-554-10-01, або в найближчий до вас відділ поліції.

Анонімність гарантується, зауважує Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.