Вшановано пам’ять Героя України Олександра Аніщенка

У п’яту річницю загибелі полковника СБУ Олександра Аніщенка його пам’ять вшанували у Сумах на мітингу-реквіємі. У заході, що відбувся у загальноосвітній школі № 4, якій у 2015 році присвоєне ім’я Героя України Олександра Аніщенка, взяли участь його рідні, колеги по службі, учні та педколектив навчального закладу.

Співробітники Управління СБУ в Сумській області поділилися з присутніми спогадами про легендарного командира спецпідрозділу.

Також учасники заходу поклали квіти до могили загиблого співробітника української спецслужби на Алеї Героїв у Сумах, на якій викарбувані слова Олександра: «Я хочу, щоб пам’ятали не мої справи, а мою душу…».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.