Жахіття: 8-річного хлопчика переїхала маршрутка, він помер…

Жахлива подія подія сталася сьогодні, 5 травня 2019 року, близько 16 години. Про це повідомила начальник відділу комунікації ГУ Нацполіції в Сумській області Ельвіра Біганова.

На вулиці Богуна, що в Сумах, біля магазину «Веселка», у районі будинку №11, маршрутка №61 наїхала на хлопчика, якому на вигляд близько 8 років.

За словами очевидців, дитина перебігала дорогу поза «зеброю», маршрутка переїхала хлопчика, наїзд виявився смертельним.

Наразі на місці події працює слідчо-оперативна група...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.