Прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт стосовно 16 річного юнака, який напав на дівчину та зґвалтував її…

У Сумах судитимуть16-річного юнака, який напав на 23-річну дівчину та зґвалтував її.

Про цей випадок інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) розповідав на своїх сторінках.

Сумською місцевою прокуратурою 30 квітня 2019 року затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 16-річного юнака, який напав на 23-річну дівчину та зґвалтував її. Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 1 ст. 152 (зґвалтування) КК України.

Подія сталась 8 березня 2019 року близько 23 години в м. Cуми.

Дівчина поверталася з роботи додому, в одному з провулків поблизу вулиці Троїцької на неї напав невідомий, який ударив її в обличчя та, погрожуючи фізичною розправою, зґвалтував.

Випадковий перехожий налякав злочинця, і той утік.

Однак за кілька годин патрульні поліцейські за описом потерпілої розшукали підозрюваного і доправили до відділу поліції.

«На вирок суду 16-річний обвинувачений чекає під цілодобовим домашнім арештом. Санкція інкримінованої йому статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років», – розповів в. о. керівника Сумської місцевої прокуратури Роман Удовиченко.

Про це повідомила Прес-служба прокуратури області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.