На Буринщині повісилася жінка…

За місцем проживання звела рахунки з життям через повішення 71-річна жителька Буринського району. З місця події вилучена мотузка.

Поліція проводить перевірку, з’ясовує обставини і причини події, повідомили у відділі комунікації ГУНП в Сумській області.

За даними поліції, станом на 1 травня 2019 року, на території Сумської області добровільно рахунки з життям звели 73 людини.

До слова, на цю ж датуминулого року цифра була аналогічною…

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.