ВАЗ налетів на дерево: водія доправлено до лікарні…

У селі Борозенка, що в Роменському районі, 35-річний житель сусіднього села на автомобілі ВАЗ 2107 не впорався з керуванням, допустив з’їзд у кювет, де машина зіткнулася з деревом, повіломив сайт rama.com.ua

Водій отримав травми голови і шийного відділу хребта і був госпіталізований в хірургічне відділення Роменської центральної районної лікарні, проінформували у Відділі комунікації Головного управління Нацполіції у Сумській області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.