Дівчинку на пішоході збив автомобіль…

Сьогодні, 1 травня 2019 року, на пішохідному переході по проспекту Тараса Шевченка, що в Сумах, сталася дорожньо-транспортна пригода…

За інформацією начальника відділу комунікації Головного управління Нацполіції в Сумській області Ельвіри Біганової, попередньо, на пішохідному переході збили дитину 8-ми років. Її забрала швидка.

Як розповів очевидець, дівчинка разом із батьком і братом переходила пішохідний перехід.

Автомобіль перед людьми не зупинився, на відміну від тролейбуса, і збив дівчинку.

Від удару дитина залетіла на капот і вдарилася головою.

Через кілька хвилин її забрала «швидка», повідомив сайт http://sumy.today/

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.