Чоловік лежав на землі, а в кишені була речовина схожа на наркотики…

Патрульні отримали повідомлення про невідомого чоловіка, який лежить на землі на вулиці Героїв Крут, що в місті Суми.

Прибувши на місце події, охоронці порядку знайшли чоловіка, який лежав на землі в стані алкогольного сп’яніння.

Патрульні надали йому допомогу та привели до тями.

37-річний чоловік, зрозумівши, що перед ними інспектори, намагався щонайшвидше піти. Дивна поведінка громадянина насторожила вартових порядку.

Під час проведення поверхневої перевірки громадянин викинув із кишені на землю невідомий пакетик. Як з’ясувалося, у ньому знаходилася речовина, схожа на наркотичну.

Патрульні викликали на місце події слідчо-оперативну групу Сумського відділку поліції…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.