Потяг смертельно травмував 15 річного підлітка…

У Коростені Житомирської області потяг смертельно травмував велосипедиста на залізничному мосту. Про це повідомляє прес-служба поліції області.

«Попередньо встановлено, що пасажирський поїзд сполученням «Львів-Бахмут», який рухався з Житомира до Коростеня, смертельно травмував велосипедиста, 15-річного жителя с. Белошіци, який в цей час їхав у зустрічному напрямку по залізничному мосту», - повідомляють правоохоронці.

Підліток отримав травми, несумісні з життям, і помер на місці події.

Поліція проводить розслідування всіх обставин інциденту.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.