Молодий чоловік за скоєння розбійного нападу понад 3 роки проведе за гратами

Сумською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення стосовно 28-річного сумчанина, який скоїв розбійний напад на випадкового перехожого.

Подія сталась 21 жовтня 2018 року на вул. Харківській у м. Суми. Близько першої години ночі обвинувачений побачив незнайомця, підійшов до нього та почав спілкуватись.

Вони разом пішли до банкомату, де чоловік зняв гроші з банківської картки. Після чого чоловіки пішли через двори багатоповерхівок у бік вул. Прокоф’єва. По дорозі обвинувачений, пересвідчившись у відсутності свідків, дістав ніж та хотів вдарити ним нового знайомого.

Чоловік почав чинити опір та намагався забрати у нападника ніж, схопившись за лезо. Під час сутички нападник вихопив у чоловіка сумку та втік у невідомому напрямку. Через декілька хвилин, попередньо запам’ятавши пін-код картки, обвинувачений у банкоматі зняв 2200 грн. Також він заволодів речами потерпілого, які були в сумці, зокрема мобільним телефоном.

«У судовому засіданні обвинувачений свою провину визнав повністю, переконував, що щиро розкаюється та жалкує, що так трапилось, просив вибачення у потерпілого. Зазначив, що викрадене майно повернув потерпілому, а моральна та матеріальну шкоду відшкодував у повному обсязі. Потерпілий, який отримав легкі тілесні ушкодження, прийняв вибачення та просив суд суворо не карати свого кривдника», – розповів прокурор Сумської місцевої прокуратури Віталій Матузний.

З урахуванням обтяжуючих та пом’якшуючих обставин, суд першої інстанції визнав обвинуваченого винним за ч. 1 ст. 187 (розбій) та ч. 2 ст. 185 (крадіжка) КК України та призначив йому покарання у вигляді 3 років 1 місяця позбавлення волі, повідомила Прес-служба прокуратури області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.