Жінка обкрадала могили на цвинтарі...

Цікавили її виключно нові квіти, які в подальшому планувала перепродати на ринку в обласному центрі. Правоохоронцям пояснила, що в такий спосіб збирала гроші на лікування.

Курйозність даної ситуації полягала в тому, що жінка сама «знайшла» поліцейських. Побачивши на вулиці чоловіків вона підійшла до них і спитала як пройти до автовокзалу.

Адже вона не очікувала що ними виявляться саме працівники карного розшуку. А ось увагу останніх одразу привернула її величезна клітчаста сумка. І не дарма.

У ній виявились штучні квіти із залишками землі.

Дізнавшись, що розмовляє з поліцейськими жінка занервувала і зізналась : вночі викрала букети з могилок, аби потім їх продати на ринку в Сумах. Сама вона мешканка обласного центру. А до Путивля приїхала, бо раніше тут навчалась і знала де знаходиться цвинтар. Поліцейські нарахували понад 50 викрадених букетів.

Наразі вирішується питання про притягнення жінки до відповідальності за скоєння крадіжки.

ЇЇ перевіряють також на причетність до аналогічних злочинів в місті та області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.