Чоловіка ледве не вбив бетонний уламок, який упав з даху багатоповерхівки…

За попередніми даними, літній чоловік отримав закриту черепно-мозкову травму і струс головного мозку внаслідок падіння бетонного уламку з даху багатоповерхівки.

До Сумського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що невідомі особи жбурнули камінь в літнього чоловіка, котрий в цей час сидів на лавці під будинком 2/1 по вулиці Харківській.

Поліцейські, які виїхали за вказаною адресою, на місці події застали як самого 72-річного потерпілого, так і двох свідків події. Один з яких, також літній громадянин, розповів, що побачив потерпілого вже тоді, коли той тримався за голову і скаржився на невідомих, що кидаються камінням, тому він і викликав поліцію. Однак до приїзду правоохоронців з‘ясувалось, що насправді шматки каменю сиплються з даху будинку. Один з них просто на очах свідка впав на «козирок» під‘їзду і зрикошетив у жінку, що перебувала поруч потерпілого.

До того ж, слідчо-оперативна група, яка оглянула місце події, повністю виключила можливість перебування в цей момент на даху будинку сторонніх осіб.

Наразі чоловіка з травмами голови госпіталізовано до лікарні, про руйнування конструкцій даху повідомлено місцеве ЖКГ.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.