На Сумщину прибув черговий гуманітарний вантаж з Нідерландів

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) розповідав на своїх сторінках про гуманітарну допомогу, яка надходить до Сумської області від окремих європейських країн.

Чергова допомога надійшла з Нідерландів.

Ось як прокоментувала цю подію ТЕТЯНА ГОЛОВКО, заступник голови Сумської обласної ради.

–Наші друзі з Нідерландів сьогодні вже з нами. Черговий гуманітарний вантаж прибув на Сумщину. І зовсім скоро наші заклади освіти, охорони здоров'я, соціальної сфери знову отримають допомогу.

ГО «ДАР» ( м.Ромни) попередній вантаж розподілила 18-ти установам та організаціям області.

Дякую нашим голландським партнерам, які у свій вільний час разом з родинами та друзями збирають вантаж, а потім долають 2000 км, щоб все це дійшло до тих, хто цього найбільше потребує.

З кожним разом долати перетин нашого кордону їм вдається легше, але є ще деякі бюрократичні, затяжні процеси розмитнення, які ми будемо допрацьовувати…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.