У ставку виявлено тіло молодого чоловіка…

У ставку в одному із сіл Недригайлівського району виявлений мертвим 30-річний чоловік, у якого при житті були проблеми зі здоров’ям.

Поліція з’ясовує обставини події, повідомили у відділі комунікації ГУНП в Сумській області.

За даними поліції, станом на 10 квітня 2019 року на території Сумської області зафіксовано 21 нещасний випадок, в яких 8 осіб загинули (у минулому році на цю ж дату – 24 із 10 загиблими), повідомив сайт rama.com.ua

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.