Чоловік 8 років проведе у в’язниці за побиття жінки…

До 8 років позбавлення волі засуджено жителя Тростянецького району, який вчинив розбійний напад на 87-річну пенсіонерку…

Сумською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно 29-річного жителя с. Боромля Тростянецького району, який вчинив розбійний напад на пенсіонерку.

У ході слідства встановлено та доведено в суді, що 12 квітня 2018 року близько 14 год. 30 хв. обвинувачений перебував у с. Верхня Сироватка Сумського району. Проходячи повз один із будинків, чоловік побачив на подвір’ї жінку похилого віку. Зловмисник підійшов до 87-річної бабусі та представився працівником газової служби. Щоб був привід зайти у будинок, чоловік повідомив старенькій, що йому необхідно зняти показники газового лічильника.

Як тільки за зловмисником зачинились вхідні двері, він одразу накинувся з кулаками на літню жінку, вимагаючи віддати йому всі цінні речі та гроші. Побоюючись за своє життя, потерпіла віддала нападнику все, що в неї було – 1 тисячу грн.

Загалом нападник наніс жінці понад 20 ударів. Потерпіла провела на стаціонарному лікуванні в нейрохірургічному відділені більше двох тижнів.

Співробітникам поліції вдалось затримати зловмисника лише 26 травня 2018 року.

На вирок суду він чекав у СІЗО. У судовому засіданні обвинувачений вину свою визнав частково. Стверджував, що він не планував нападати на бабусю, коли не знайшов у будинку ніяких цінностей, то розлютився і ударив стареньку не більше двох разів.

Як повідомив прокурор Сумського відділу Сумської місцевої прокуратури Леонід Криушенко, за вирком Зарічного районного суду м. Суми від 3 квітня 2019 року обвинуваченого визнано винуватим за ч. 3 ст. 187 (розбій, кваліфікуючою ознакою якого є проникнення до житла) КК України та засуджено до 8 років позбавлення волі із конфіскацією майна, повідомила Прес-служба прокуратури області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.