Юнак відремонтував телефон жінці, а потім обікрав її…

У Путивльському районі поліцейські викрили 19-річного юнака в крадіжці. Останній спокусився на гроші жінки, яка запросила його до себе до дому відремонтувати мобільний.

До чергової частини Путивльського відділення поліції звернулась 40-річна жителька села Линово, та повідомила, що з її будинку зникли гроші в сумі 1600 грн.

Жінка пояснила, що напередодні попрохала свого 19- річного знайомого допомогти настроїти свій мобільний телефон. Майже весь час вона була разом з ним в домі, лише на декілька хвилин виходила у справах.

Зникнення грошей вона виявила наступного дня, і одразу звернулась до дільничного офіцера.

Поліцейські вирішили поспілкуватись з юнаком, який до того ж раніше він був помічений у скоєнні аналогічного злочину. Той зізнався. Розповів, що коли господарка вийшла він знайшов її сумку та витягнув з гаманця купюри. Але не всі, щоб вона одразу не помітила крадіжку. Після чого пішов. Грошей було 1600 гривень, які він витратив на власні потреби та купив бензин.

У поліції дії юнака кваліфікували за ч. 1 ст.185 Кримінального Кодексу України «Крадіжка».

У вчиненому розкаявся та повернув гроші потерпілій. Подальшу його долю вирішуватиме суд, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.