Батька за розпусні дії щодо своєї малолітньої доньки засуджено до 6 років позбавлення волі…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках розповідав про розпусні дії батька щодо своєї малолітньої доньки…

Білопільським відділом Конотопської місцевої прокуратури підтримано державне обвинувачення стосовно 43-річного чоловіка, який вчиняв розпусні дії щодо своєї 7-річної доньки, а також завдав тілесні ушкодження дружині.

У ході слідства, проведеного слідчими Білопільського відділення поліції, встановлено та доведено в суді, що в одному з населених пунктів Білопільського району батько, залишившись наодинці із власною донькою, неодноразово вчиняв дії, направлені на її розбещення.

Про вказаний факт дівчинка наважилась розповісти родичці, яка й повідомила правоохоронців.

Окрім того, у грудні 2018 року під час сварки з дружиною обвинувачений ударив її в обличчя.

Жінка отримала тілесні пошкодження у вигляді двостороннього перелому нижньої щелепи зі зміщенням уламків.

Сьогодні, 4 квітня 2019 року, за вироком суду обвинуваченого визнано винуватим за ч. 2 ст. 156 (розбещення малолітньої) та ч. 1 ст. 122 (умисне середньої тяжкості тілесне ушкодженні) КК України та засуджено до 6 років позбавлення волі без позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю, повідомила Прес-служба прокуратури області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.