Мати викинула немовля в річку: у крові хлопчика виявлено алкоголь...

Як розповідав на своїх сторінках інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ), 6 березня 2019 року жителі смт Недригайлів під мостом у річці знайшли тіло новонародженого хлопчика. Співробітники поліції відразу встановили горе-матір. 27-річна жінка, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, пояснила, що напередодні зранку народила дитину вдома в пластикове відро, яке було заповнене відходами. А під вечір викинула тіло в річку. Чи був новонароджений живий, вона не знає.

У жінки вже є двоє дітей, проте вона позбавлена батьківських прав на їх виховання через зловживання спиртним. Більш того, декілька років тому вона народила дитину та закопала тіло. Однак тоді фахівці не змогли встановити, чи маля народилось живим, чи померло внаслідок злочинних дій горе-матері. Тому жінці вдалось уникнути кримінальної відповідальності.

Як розповів начальник Недригайлівського відділу Роменської місцевої прокуратури Андрій Ігнат’єв, цього разу судово-медична експертиза підтвердила, що хлопчик народився живим, доношеним та життєздатним, вагою 2 кг 100 гр.

Причиною смерті новонародженого стала механічна асфіксія шляхом закриття просвіту верхніх дихальних шляхів рідиною.

Тобто, малюк захлинувся у відрі з відходами.

Разом з тим, у крові немовляти виявлено алкоголь.

На даний час Недригайлівським відділом Роменської місцевої прокуратури горе-матері вручено повідомлення про підозру за ст. 117 КК України (умисне убивство матір’ю своєї новонародженої дитини).

Вирішується питання про проведення стосовно підозрюваної психолого-психіатричної експертизи.

Якщо жінку визнають осудною, то їй загрожує до 5 років позбавлення волі.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.