У Бурині філія ПАТ здійснювала викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин без відповідних дозволів…

Прокуратура вимагає з товариства сплатити 3,9 млн грн збитків, завданих навколишньому природному середовищу До прокуратури Сумської області надійшов лист Державної екологічної інспекції у Сумській області щодо вжиття заходів представницького характеру відносно Публічного акціонерного товариства, філія якого в м. Буринь здійснювала викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин без відповідних дозволів з березня 2017 року по січень 2018 року.

У результаті наднормативних викидів навколишньому природному середовищу завдана шкода в сумі майже 3,9 млн грн.

Водночас Державна екологічна інспекція у Сумській області звернулась до ПАТ з пропозицією відшкодувати у добровільному порядку завдані збитки.

Однак до цього часу вищевказані збитки не відшкодовані.

«З урахуванням вищезазначеного, Конотопська місцева прокуратура звернулась в інтересах держави до господарського суду Сумської області з позовною заявою щодо стягнення з Публічного акціонерного товариства 3 млн. 880 тис. грн збитків, завданих державі внаслідок наднормативних викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря здійснених філією у м. Буринь», – розповів перший заступник керівника Конотопської місцевої прокуратури Андрій Наталич.

На даний час провадження у справі відкрито, триває судовий розгляд, повідомляє Прес-служба прокуратури області.

Від інтернет-порталу БУТТЯ І ЖИТТЯ (БіЖ): збитки були завдані тільки державі внаслідок наднормативних викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря здійснених філією, а здоров’ю жителям міста Бурині – ні?

На світлині: на станції Путивль, що в місті Буринь.

Фото Юрія Середи.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.