Злодіїв затримано на «гарячому»…

У Ромнах група реагування поліції охорони затримала двох злодіїв на «гарячому»…

Викликаний випадковим свідком наряд настільки швидко прибув на місце події, що злодії, котрі проникли у припаркований автобус, навіть нічого не встигли демонтувати.

Повідомлення про те, що в припаркований біля багатоквартирного будинку автобус проникли двоє невідомих, на лінію «102» надійшло близько першої години ночі від одного з жителів цієї багатоповерхівки. Літній чоловік розповів: через безсоння вийшов на балкон, і побачив, як двоє невідомих проникають до автобусу ПАЗ, припаркованого біля під‘їзду.

Інформація про це була передана каналами об‘єднаного зв‘язку, і першою її на службовий планшет отримала чергова група реагування поліції охорони. Правоохоронцям вистачило півтори хвилини, аби прибути на вказане свідком місце.

У автобусі, й справді, поліцейські застали двох молодиків, котрі саме оглядали прилади управління та механізми, вирішуючи, що першим слід демонтувати.

Затримані виявились місцевими жителями віком 26 та 24-х років.

Вони були доправлені до райвідділу, де з ними спілкуються слідчі, з‘ясовуючи мотиви та обставини їх вчинк, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.