Рятувальники рятували малолітніх дітей…

На телефонну лінію екстреного виклику «101» у Сумах тричі надходили тривожні повідомлення про необхідність надання допомоги.

Рятувальники були викликані на вулицю Харківську.

За попередніми даними, у квартирі п’ятиповерхового будинку, яка опинилась випадково зачиненою, перебували двоє малолітніх дітей. Стурбована мати повідомила, що не змогла відчинити двері.

Працівники Служби порятунку за допомогою висувною драбини потрапили на балкон третього поверху і відчинили двері зсередини, після чого жінка змогла обійняти своїх діточок.

А дещо пізніше надійшла інформація про те, що у зачиненій квартирі залишилась увімкненою газова плита, де готувалась їжа.

Як і у попередній ситуації, двері ключем не відчинялись.

За допомогою спеціального інструмента рятувальники допомогли жінці потрапити до помешкання і запобігти біді.

А потім до Служби порятунку звернулись працівники поліції.

До них надійшла тривожна інформація від жителів десятиповерхового будинку, що у Сумах на вулиці Засумській.

За словами людей, з квартири на передостанньому поверсі доносився стогін.

Рятувальники спецінструментом відчинили двері до помешкання, де разом з правоохоронцями виявили 79-річну господарку, яка лежала на підлозі.

Фахівці Служби порятунку допомогли лікарям віднести жінку у медичний автомобіль, який доправив її до медичного закладу…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.