Через станції Ворожба, Білопілля, Путивль та Конотоп курсуватиме додатковий потяг № 779 «Суми – Київ – Вінниця»

На Пасхальні свята, Великдень припадає на 28 квітня 2019 року, буде п’ять вихідних днів поспіль – з 27 квітня по 1 травня 2019 року.

«Укрзалізниця» заздалегідь готується до днів підвищеного попиту на перевезення у великодні та травневі свята і вже призначила 7 додаткових поїздів та додаткові рейси графікових поїздів.

Серед дотакових потягів є і № 779 «Суми – Київ – Вінниця», який курсуватиме через станції Конотоп, Путивль, Білопілля та Ворожба.

На світлині: станція Путивль у місті Буринь у березні 2019 року.

Фото Юрія Середи.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.