Водій учинив ДТП і зник, але його розшукали…

Патрульні розшукали водія, який вчинив та залишив місце дорожньо-ипанспортної пригоди…

«Сильно поспішав», – така відповідь чекала патрульних на запитання про залишення місця ДТП.

Автопригода сталася на вулиці Героїв Крут, що в місті Суми.

Прибувши за вказаною адресою, 24-річна керманичка автомобіля Chery Tiggo розповіла, що водій легковика ВАЗ-2121 не надав їй переваги в русі, після чого допустив зіткнення з її авто.

Та, навіть, той факт, що обидві автівки отримали механічні пошкодження, не зупинили водія ВАЗ, оскільки він відразу ж залишив місце події.

Завдяки пильності жінки, яка запам’ятала номерний знак «втікача», патрульні все ж відшукали його.

Інспектори склали на водія адміністративні матеріали за ст. 124 (вчинення ДТП) КУпАП та ст. 122–4 (залишення місця ДТП) КУпАП.

Патрульна поліції Сумської області вкотре наголошує! Будьте свідомими та пам’ятайте, що під час вчинення ДТП водій зобов’язаний залишатися на місці.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.