У водія алкоголь майже в 5 разів перевищував допустиму норму…

Патрулюючи вулицю Героїв Сумщини, екіпаж патрульних зупинив автомобіль Fiat Linea, водій якого порушив ПДР.

Спілкуючись із керманичем, інспектори помітили в нього явні ознаки алкогольного сп’яніння, а саме запах алкоголю з порожнини рота, нестійка хода, млява мова.

Водій погодився пройти огляд на стан сп’яніння за допомогою приладу Drager. Результат — 0,98 проміле алкоголю, що майже в 5 разів перевищує допустиму норму. До того ж з'ясувалося, що 28-річний чоловік взагалі не має права керування транспортним засобом.

Патрульні склали на водія протокол за ст.130 (керування в стані сп’яніння) КУпАП та винесли постанову за ч.2 ст. 126 (керування особою, яка не має права керування)...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.