Знайшлися безвісно зниклі мати з малолітнім сином…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОДІЇ повідомляв, що працівники Ямпільського відділення поліції розшукували безвісно зниклих Баранової (Кольва) Наталії Олександрівни, 25-ти років, жительки смт Свеса Ямпільського району, та її 7-річного сина Максима.

Жінка разом з дитиною пішли з дому і не повернулися…

Як зазначив сайт yampil.infо, мати з малолітнім сином знайшлася в Полтавській області, де вони перебували у родичів.

Про це повідомили в Ямпільському відділенні поліції.

Після публікації оголошення про розшук до правоохоронців надійшло відразу декілька звернень від жителів Ямпільського району.

Надана інформація дозволила в найкоротші терміни встановити місце перебування безвісти зниклих.

Поліцейські висловлюють вдячність небайдужим громадянам…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.