Син забив рідну матір до смерті…

Між рідними людьми виник конфлікт, розрішити який син вирішив кулаками. В результаті жінку з тілесними ушкодженнями доставили до лікарні, де вона і померла...

10 березня 2019 року до нейрохірургічного відділення Сумської обласної клінічної лікарні було доставлено на лікування 64-річну жінку з закритою черепно-мозковою травмою, чисельними забоями кінцівок та тулуба.

За характером отриманих тілесних ушкоджень, медики визначили, що жінку хтось побив, та повідомили про це поліцію.

Незважаючи на всі намагання лікарів врятувати їй життя, літня пацієнтка все ж померла на дев’ятий день після госпіталізації.

Правоохоронці, отримавши повідомлення від медиків, відразу ж запідозрили у побитті 44–річного сина померлої.

Той підтвердив, що між ним та матір’ю дійсно стався конфлікт, під час якого він не стримався та застосував до неньки фізичну силу.

Причому так, застосував, що поліцейський експерт під час огляду квартири, де сталося побиття, виявив та вилучив три вибиті зуби та зафіксував сліди крові на предметах і підлозі.

За висновком судово-медичного експерта стало відомо, що людина померла внаслідок травм, отриманих під час побиття.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч.2 ст. 121 «Умисне тяжке тілесне ушкодження» Кримінального кодексу України.

Санкція статті за умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого, передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до десяти років.

Слідство триває, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.