Зловмисники пограбували храм…

Поліція розшукує зловмиників, які обікрали Свято-Миколаївський храм в Миропіллі…

Подія сталася в Краснопільському районі. Крадії винесли срібну чашу, срібну та латунну тарілки, а також продукти харчування.

Про крадіжку речей з храму дільничному офіцеру поліції повідомив його настоятель. На місце події виїхали слідчо-оперативна група, експертна та кінологічні служби. Інформація підтвердилась. Встановлено, що зловмисники потрапили в середину «віджавши» вхідні двері.

Дану подію поліцейські зареєстрували і проводять перевірку.

Правоохоронці вживають заходів щодо розшуку зловмисників і просять усіх, кому відома інформація що допоможе розкрити цей злочин, повідомити до Краснопільського відділення поліції, або за телефоном «102».

Анонімність гарантується, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.