У Недригайлові зловмисник жорстоко побив поліцейського…

За підозрою в жорстокому побитті співробітника поліції затримано жителя Недригайлівського району.

Недригайлівським відділом Роменської місцевої прокуратури повідомлено про підозру 29-річного жителя Недригайлівського району, який умисно наніс тяжкі тілесні ушкодження співробітнику поліції. Дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) КК України.

За клопотанням слідчого поліції, погодженим із прокурором, рішенням Недригалійвського районного суду від 16 березня 2019 року підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без визначення розміру застави.

Трагедія сталась 14 березня 2019 року в смт Недригайлів.

У нічний час поблизу одного з магазинів підозрюваний зустрів співробітника поліції, у якого був вихідний.

Молодик почав дорікати правоохоронцю за нібито безпідставно складений напередодні протокол стосовно нього.

На цьому ґрунті між чоловіками виникла сварка, під час якої підозрюваний ударив поліцейського кулаком в обличчя, а коли той упав на асфальт, наніс йому більше 10 ударів руками та ногами по обличчю та тулубу.

Як розповів прокурор Недригайлівського відділу Роменської місцевої прокуратури Станіслав Микитовський, на даний час 30-річний потерпілий перебуває в лікарні.

За попередніми висновками медиків, він отримав тяжкі тілесні ушкодження.

За скоєне підозрюваному загрожує до 8 років позбавлення волі, повідомила Прес-служба прокуратури області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.