Із 1, 88 проміле алкоголю в крові нетверезий водій спровокував ДТП

Подія трапилася на проспекті Михайла Лушпи, що в Сумах...

Прибувши на місце події, інспектори встановили, що 57-річний водій керуючи автомобілем Dacia Logan не дотримався безпечної швидкості руху, після чого виїхав на зустрічну смугу, де допустив наїзд на автомобіль Ford, водій якого зупинився для того, що здійснити розворот.

Керманич Dacia Logan ледве тримався на ногах.

Огляд на стан сп’яніння, який проводився на місці зупинки, зафіксував у нього 1, 88 проміле алкоголю, що в понад 9 разів перевищує допустиму норму.

Охоронці порядку оформили матеріали ДТП, а також склали на водія-винуватця адміністративні матеріали за ст. 124 (вчинення ДТП) КУпАП та ст. 130 (керування в стані сп’яніння) КУпАП.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.