Онук лишив рідну бабусю життя…

25-річний житель села Барило Білопільського району, аби уникнути покарання, навіть інсценував природню смерть 67-річної жінки і сам викликав поліцію, але прорахувався.

Поліцейським, які прибули за викликом, він повідомив, що прийшовши в гості до бабусі, виявив її мертвою на подвір’ї.

Після чого переніс в дім.

За висновком експертів, смерть жінки настала внаслідок отримання тілесних ушкоджень у вигляді відкритої черепно-мозкової травми та скалкового перелому тім’яної ділянки черепа.

Проаналізувавши зібрану інформацію, у поліцейських виникли сумніви щодо щирості самого заявника.

До того ж, він мав погану репутацію в селі: зловживав спиртними напоями, мав судимість за спричинення тілесних ушкоджень.

А згодом чоловік не витримав і зазнався: смертельних ударів рідній бабусі завдав саме він.

«Причину свого вчинку затриманий не називає, — коментує Андрій Анісімов, начальник Білопільського відділення поліції. — Розповів лише, що того дня разом з матір’ю та вітчимом придбали автомобіль. Потім цю подію почали відмічати. А коли розійшлись, будучи напідпитку, дорогою він зайшов до бабусі, що жила по-сусідству. Там знайшов молоток та почав ним бити стареньку. Коли ж зрозумів, що накоїв, вирішив «замаскувати» сліди злочину. Інсценував її падіння біля колоди з гострими кутами на подвір’ї, вимастивши деревину її кров’ю. А потім перенісши вже мертве тіло до будинку».

Сьогодні зловмисник перебуває під вартою.

Стосовно нього поліцейські відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України «Вбивство» і оголосили підозру.

Санкція статті передбачає від семи до п’ятнадцяти років позбавлення волі.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.