Зниклих дівчат знайдено…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОДІЇ розповідав, що поліція Сумської області розщукує Деханову Інну, 18-річну жительку села Божок Кролевецького району, та Столяренко Інну, 14-річну жительку міста Кролевець.

Сьогодні, 7 березня 2019 року, Кролевецьке відділення поліції повідомило, що зниклих дівчат уже знайдено.

Правоохоронці протягом доби розшукали їх і встановили місцезнаходження.

Зниклі дівчата під супроводом співробітників Кролевецького ВП з міста Києва, де вони перебували, доставляються до місць проживання...

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.