Поліція розшукує зниклих дівчат…

Правоохоронці розшукують 18-річну Деханову Інну Сергіївну, жительку села Божок Кролевецького району та 14-річну Столяренко Інну Станіславівну, жительку міста Кролевець.

За попередніми даними, Деханова Інна 3 березня поїхала до м. Кролевець на навчання, і до теперішнього часу додому не повернулася, на телефонні дзвінки не відповідає.

На вигляд їй 17-18 років, зріст близько 155 см., повної статури, волосся коротке, руде. Була одягнута у рожеву куртку, лосини синього кольору, взута у сірі чобітки з ланцюжками золотавого кольору. При собі мала жіночу сумку темно-рожевого кольору.

Столяренко Інна на зріст 160-165 см, худорлявої статури, має чорне довге волосся, була одягнена в чорний плащ та темні штани. Раніше неодноразово залишала місце проживання, схильна до бродяжництва.

У поліції не виключають, що дівчата можуть бути разом.

Правоохоронці звертаються до всіх, хто володіє інформацією про місцеперебування дівчат, або бачив їх на автовокзалах, у розважальних закладах, в багатолюдних місцях тощо, повідомити про це за адресою: Сумська область, м. Кролевець, вул. Грушевського, 21. Телефони: тел-факс /05453/ 9-53-39, 0503275418, (068) 801-72-95.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.