Чоловік запасся гранатою та набоями до автомату…

Ручну оборонну гранату Ф-1 з запалом та чотирнадцять набоїв до автомату вилучили працівники поліції у жителя Глухова.

Поліція з’ясовує, з якою метою і де придбав такий небезпечний боєприпас громадянин.

Правоохоронцями була отримана оперативна інформація про те, що 39 – річний чоловік може зберігати заборонені предмети.

З метою перевірки поліцейські завітали до нього з постановою суду на проведення обшуку.

У присутності понятих, у старому кріслі в гаражі, поліцейські виявили сховок де й справді знаходилася бойова граната з запалом та автоматні патрони калібру 5,45 мм.

У разі спрацювання такої гранати, яку в народі називають «лимонкою», радіус дії її уламків сягає до 200 метрів.

Власник боєприпасів пояснив поліцейським, що знайшов їх на звалищі та вирішив залишити собі. Його показання будуть перевірені під час досудового розслідування.

Заборонені предмети вилучені та направлені на експертизу, а відносно правопорушника відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України.

Зловмисникові може загрожувати до 7 років позбавлення волі, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.