30-річний водій на автомобілі Honda Accord у лютому 2019 року уже двічі був затриманий у стані наркотичного сп’яніння…

Патрулюючи вулицю Харківську, що в Сумах, екіпаж патрульних зупинив автомобіль Honda Accord, водій якого порушив ПДР.

За кермом знаходився 30-річний сумчанин, який мав явні ознаки наркотичного сп’яніння, натомість у нього не було водійського посвідчення, адже він був позбавлений права керування за їзду в стані сп’яніння.

Надалі з’ясувалося, що на початку лютого нинішнього року, інспектори вже зупиняли даного водія. Тоді він також мав ознаки наркотичного сп’яніння і проходив медичний огляд у лікарні. Охоронці порядку мали відповідний позитивний медичний висновок.

Тож, громадянин знову пройшов огляд на стан сп’яніння в закладі охорони здоров’я, а патрульні склали на нього адміністративні матеріали за ст. 130, згідно з попереднім висновком лікаря (керування в стані сп’яніння) КУпАП та ч.4 ст. 126 (керування особою позбавленою права керування) КУпАП.

Чоловіка відсторонили від керування авто.

За черговим підсумком проведення медичного огляду знову буде прийматися рішення щодо притягнення до адміністративної відповідальності.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.