У Бурині відбувся мітинг пам’яті Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 20 лютого 2019 року, з метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, представники буринської громади, зокрема і учні старших класів, взяли участь у мітингу-реквіємі «День пам’яті Небесної сотні», який пройшов біля Меморіального знаку героям Небесної Сотні та полеглим землякам за незалежність України в місті Буринь.

До всіх присутніх на заході звернувся міський голова Віктор Ладуха. У своєму виступі він зазначив, що за весь час протистоянь Майдан став не просто столицею держави, а її серцем і душею. Він об'єднав десятки тисяч українців з різних областей, районів, в тому числі і буринців, які пліч-о-пліч до кінця боролися за єдність, незалежність і справедливість. На столичному Майдані не було бідних чи багатих, сильних чи слабких, як не було і немає Сходу чи Заходу... Рівність і братерство – основна рушійна сила, яка підкорила Україну та весь світ.

Їх об'єднала українська земля та бажання жити у вільній країні. Спочатку вони вимагали право вибору. Потім їм довелось вимагати права жити. І хоч кулі снайперів - це вагомий аргумент, але ні кулі, ні гранати, ні нелюдська жорстокість не змогли перемогти цих людей. Вони гинули, та не здавались...

Так на Майдані з'явилась ще одна сотня - Небесна. Кожен із них заплатив за свої переконання найвищу ціну - життя. І для нас є святим обов'язком гідно вшанувати героїв. Щоб ми пам'ятали, хто і за що загинув. Щоб ми їх не зрадили.

Ми прагнемо й надалі розбудовувати власну країну - рівноправного члена великої європейської родини, яка, пройшовши крізь полум'я воєн та інші лихоліття, вибрала шлях єднання, миру, демократії і прогресу.

Це наш обов'язок перед майбутніми поколіннями, перед пам'яттю загиблих співвітчизників.

Учасники мітингу висловили повагу присутнім на заході матерям загиблих земляків - учасників АТО - Валентині Лавошник, Зінаїді Кравченко та Марії Головко і подякували їм за синів.

Панахиду по загиблих провів Благочинний Буринського округу української православної церкви Київського патріархату настоятеля храму святих мучениць Віри, Надії , Любові та матері їх Софії отець Димитрій.

Учасники мітингу на знак пам’яті по Героях Небесної Сотні поклали квіти до Меморіалу, повідав офіційний сайт Буринської міської ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.