Грався хлопчик із сірниками, і догрався до пожежі..

Пожежа сталас в одному з будинків, на вулиці Герасима Кондратьєва, що в місті Суми...

Патрульні, які прибули на місце події, попередньо встановили, що мати, пішовши в справах, залишила 8-річного сина вдома одного.

Сумуючи наодинці, увагу хлопчика привернула коробочка сірників, якими він і почав гратися.

І догрався...

На щастя, на допомогу прибігли сусіди, які, відчувши запах диму, вивели дитину із задимленої кімнати, та викликали поліцію з рятувальниками.

Пожежу локалізовано.

Лікарі зафіксували у хлопчика — отруєння продуктами горіння та опіки верхніх дихальних шляхів...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.