ДТП з патрульним автомобілем…

Дорожньо-транспортна пригода сталася сьогодні, 17 лютого 2019 року, неподалік Центрального ринку в Сумах.

Зіткнулися автомобіль «Peugeot» та поліцейська «Toyota Prius»...

За словами прес-секретаря Управління патрульної поліції в Сумській області Олега Сологуба, поліцейське авто зупинилося пропустити пішохода, і під час зупинки Toyota покотилася назад, унаслідок чого відбулося зіткнення з Peugeot, – повідомив Sumy.Today.

Проте, за даними Олега Сологуба, жодних механічних пошкоджень автівки не отримали і водій Peugeot відмовився від претензій до патрульних. У зв’язку з цим аварія документально не оформлювалася.

Світлина sumypost.com

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.