Затримано приятелів-грабіжників…

Запримітивши в барі нового відвідувача з грошима, двоє хлопців вирішили з ним «затоваришувати», а після спільного застілля – ще й пограбувати…

Про це до чергової частини Конотопського відділу поліції повідомив сам потерпілий - 22-річний житель району.

Він розповів, що ввечері вирішив поїхати до сусіднього села і відпочити в тамтешньому барі.

Та коли знайшов там нових друзів, з якими разом розпивав спиртні напої, ті його пограбували.

Зловмисники забрали гроші в сумі тисяча гривень і мобільний телефон.

«Нових приятелів заявника поліцейські розшукали того ж дня, - коментує Сергій Семикоп, начальник Конотопського відділу поліції. – Ними виявились двоє жителів району 21 та 22 років, один з яких вже мав судимість за крадіжку. Під час поверхневого огляду у обох були вилучені гроші та мобільний потерпілого».

Зловмисникам вже оголосили підозру за ч. 2 ст. 186 Кримінального кодексу України (Грабіж, скоєний групою осіб). Приятелям загрожує шестирічне ув’язнення, повідомив Відділ комунікації поліції в Сумській області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.