Наркотиків вилучено майже на 8 тисяч гривень

Близько 300 грамів законсервованої у банки марихуани виявили дільничні в квартирі 40-річного чоловіка. Наркотики правоохоронці вилучили, а у відношенні їх власника відкрили кримінальне провадження.

Коли працівники поліції отримали інформацію, що один з жителів Шостки зберігає наркотики, вирішили це перевірити. А отримавши відповідну санкцію на обшук, навідались до нього додому.

«В квартирі, де мешкав 40-річний чоловік, виявили та вилучили банки із законсервованою марихуаною, яку ми направили на експертизу, - розповідає Сергій Коверсун, тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника Шосткинського відділу поліції. – Сам господар квартири розповів правоохоронцям, що коноплі вирощував у квіткових горщиках на підвіконні та балконі квартири. Потім її сушив та консервував у банки для власного вживання».

За цінами «чорного ринку» вартість марихуани складає майже 8 000 гривень. Тому припускають працівники поліції, що чоловік міг займатись і збутом вилученої сирови, що сьогодні ретельно перевіряється.

За цим фактом в поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.309 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту». Санкція статті передбачає покарання до трьох років позбавлення волі, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.